Dresy Versace Jeans Couture damskie

Dresy Versace Jeans Couture damskie

W świecie mody istnieją setki marek, które różnią się między sobą poziomem rozpoznawalności na świecie. Wśród nich możemy wymienić firmy, które od lat zajmują pierwsze miejsca we wszelkich zestawieniach najbardziej rozpoznawalnych producentów odzieży różnego rodzaju.

Do tej grupy z całą pewnością należy legendarna włoska marka Versace, której wyroby uznawane są na całym świecie za dobra luksusowe i swego rodzaju symbole statusu społecznego.

Dom mody Versace powstał w Mediolanie w 1978. Jego założycielem był urodzony w 1946 roku Gianni Versace. Od samego początku istnienia marka nazwana od nazwiska jej kreatora stawiała na unikalność i oryginalność – to właśnie stało się jej cechą charakterystyczną, która zapewniła jej rozgłos i uznanie na całym świecie.

Obecnie najważniejszym elementem firmy jest Design Center, w którym powstają najnowsze projekty i pomysły związane z marką. Kieruje nim siostra założyciela marki – Donatella Versace, która zajmuje stanowisko dyrektorki artystycznej i głównej projektantki firmy. Prezesem całej firmy jest natomiast brat Gianniego i Donatelli – Santo Versace. To właśnie on odpowiada za strukturę administracyjną marki.

Sklepy i butiki działające w imieniu marki Versace znajdują się w zasadzie na całym świecie. Także w Polsce otwarte zostały łącznie 4 sklepy firmowe tej marki – na warszawskim Mokotowie, w Poznaniu, w Katowicach i w warszawskim Klifie. Oprócz tego wyroby tej marki można nabyć w wielu sklepach dostarczających wysokiej klasy odzież od luksusowych producentów, takich jak m.in. Moliera2.

Luksusowe marki rzadko kiedy kojarzą się z odzieżą typu dres czy luźniejszym ubiorem. Jak się jednak okazuje w ich kolekcjach już od długiego czasu goszczą tego typu “luźne” rozwiązania do noszenia na co dzień. Także w kolekcjach Versace można znaleźć liczne propozycje luźniejszych strojów, a wśród nich wyjątkowe spodnie dresowe Jeans Couture.

Dla niektórych obecność spodni dresowych w ofercie legendarnej marki może być nie lada zaskoczeniem, jednak jeśli przyjrzeć się temu zjawisku bliżej, to nie jest trudno zauważyć, że już od wielu lat wielcy producenci starają się jak najbardziej rozwijać i rozszerzać swoje możliwości.

Dresowe spodnie Versace Jeans Couture charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, dbałością o detale, a także wysokiej jakości materiałem, z którego zostały uszyte – jest to bowiem stuprocentowa bawełna. Spodnie są w jednolitym kolorze (najczęściej czarnym) i posiadają dodatkowe urozmaicenia jak m.in. boczne kieszenie, ściągacze na nogawkach czy brzegach, a także pas z troczkami umożliwiający regulację i lepsze dopasowanie spodni do ciała. Całość zdobi wyszywane logo marki, które doskonale komponuje się z prostotą samych spodni. Co również bardzo ważne – dresy te zostały zaprojektowane i wyprodukowane w całości we Włoszech, co oznacza, że są 100% wyrobem Made in Italy, a więc jednym z najbardziej pożądanych przez wszystkich fanów mody.

Dostępne są różne wersje spodni dresowych Versace Jeans Couture. Różnią się one zazwyczaj zdobieniami lub kolorem. Co bardzo ważne – można nabyć je w wielu różnych rozmiarach, co oznacza, że w zasadzie każdy może dopasować odpowiedni wariant do swoich potrzeb.

Jak już zostało wpsomniane – cała marka Versace zyskała ogromny rozgłos i uznanie na całym świecie ze względu na unikalne pomysły, rozwiązania i wzory, którymi zachwyca się każdy fan mody. Kolejną kwestią jest to, że są one bardzo wygodne i świetnie się prezentują – idealnie sprawdzą się w przypadku stylizacji bardziej casualowych, doskonałych na co dzień. Każda osoba, kupując takie spodnie, ma pełną świadomość tego, że nabywa produkt z wysokiej półki, który charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością i wspaniałym designem, a do tego pokazuje, że zna się na trendach i modzie – dokładnie tak, jak projektanci marki Versace.