Opinie o marce Versace Jeans Couture

Trochę obawiałam się, że będę się za bardzo wyróżniać w tłumie, ale okazało się, że czuję się mega swobodnie i kobieco. Też poczułam, że ,,mogę więcej”, to znaczy poczułam się ośmielona, żeby np. mówić co myślę, czy działać w kierunku czegoś co dla mnie ważne. Nie spodziewałam się w ogóle, że ubrania mogą tak działać na człowieka. Bardzo się zaskoczyłam, chyba mogę śmiało powiedzieć, że zmieniły moje życie.
Martyna
Większość ubrań jest według mnie po prostu nudna i bezosobowa. Szukam zawsze czegoś, co w jakiś sposób będzie się wyróżniać, co mnie wyrazi itd. Od jakiegoś czasu noszę kilka ciuchów z tej kolekcji i bardzo się sprawdzają w tej swojej roli. Przy tym jakość jest naprawdę powalająca, widać, że to wyższa szkoła jazdy. Polecam każdej kobiecie.
Janka
Versace moim znajomym kojarzyło się zawsze z czymś mało przystępnym dla powiedzmy zwykłego śmiertelnika. Ta kolekcja pokazuje, że to tylko stereotyp. Wzory są oryginalne, potrafią dać dużo energii do życia. Łatwo jest stylizować te ubrania, a jednocześnie zawsze wygląda się bardzo dobrze, co jest bardzo na plus. Ich koszulki są jakości, jakiej wcześniej dosłownie nie widziałem. Mają duży wybór akcesoriów, no i wszystko wyjątkowe.
Dawid
Nie trzeba chyba mówić, że Versace to nie tylko ubrania, ale już sztuka. Podziwiam, że można to tak połączyć i zrobić to w taki sposób, że pasuje to jako moda na co dzień. Widzę w sumie coraz częściej ludzi w tych ubraniach i po poznaniu okazuje się, że są równie wyjątkowi jak te wzory, kolory itd. Fajna sprawa. Dzięki tym ubraniom moje dni są lepsze, czuję się lepiej sam ze sobą.
Patryk
Bardzo kobiece ubrania, zwłaszcza sukienki i bluzki w te barokowe wzory. Lubię podkreślać swoją indywidualność i Versace to świetna marka, która to umożliwia. Z tymi ubraniami można się bawić modą i w zasadzie codziennie zestawiać je z czymś innym i zawsze wyglądać wyjątkowo. Super opcja dla tych którzy właśnie lubią być kreatywni przy tworzeniu stylizacji. Polecam z tego powodu i ze względu na jakość.
Ania
Ludzie zazwyczaj pamiętają mnie jako ,,ta, co fajnie się ubiera”. Kiedyś tak nie było, myślałam, że ubranie to ubranie i tyle. Teraz wiem, że potrzebuję czegoś innego, czuć się pewniej, śmielej. Z ubraniami od Versace eksperymentuję już od jakiegoś czasu. Zawsze dostaję dużo komplementów i ludzie zaczęli mnie zauważać. Poczułam się dużo bardziej kobieco. Polecam bardzo kolekcję.
Ola
Od Versace zazwyczaj kupowałem buty. No rewelacja. Mega mi się zawsze podobały, jak na taką jakość cena jest super. One potrafią kilka lat się nie uszkodzić nawet w żaden sposób, a to mi się często zdarzało wcześniej. Mam też koszulę we wzory i czuję się w niej zawsze męsko i stylowo. Ich ubrania to najprzyjemniejszy prezent dla samego siebie jaki sobie zrobiłem kiedykolwiek. No mega, to serio ubrania dla każdego.
Tomek
Bardzo lubię tę kolekcję, bo można dokładać kolejne rzeczy z niej do siebie i zawsze daje to dobrą całość. Myślę, że młodzi ludzie często potrzebują, żeby coś ich inspirowało, czy dawało chęci do działania i co zaskakujące, Versace Jeans Couture to świetne ubrania do tego. Naprawdę widzi się różnicę na co dzień, kiedy chodzi się w ciekawych ubraniach o dobrej jakości.
Lena
Długo nie mogłem się przełamać, żeby nosić coś innego niż czarna koszulka i niebieskie jeansy. Jakoś tak czułem, że nie wypada. Tego żałuję mocno, bo jak już się przełamałem, to okazało się, że to jest właśnie to. Zaczęło się właśnie od Versace i to był strzał w dziesiątkę. Dzięki temu się otworzyłem na nowość, a to mi dużo dało. Pokochałem modę. Trzeba powiedzieć, że ich ubrania to też świetna jakość.
Olaf
Z tej kolekcji mam spódniczkę, którą uwielbiam. Noszę ją na wiele okazji, bo wbrew pozorom takie wzorzyste i kolorowe rzeczy da się zestawić tak, żeby wyglądać np. elegancko. Lubię ją za to, że jest wyjątkowa i czuję się w niej sobą. Już mam ją kilka lat, a nadal wygląda jak nowa i wiem, że będę ją nosić jeszcze długo, kolory się nie spierają ani nic takiego. Tę kolekcję po prostu warto poznać.
Weronika