Sukienki Versace Jeans Couture

Sukienki Versace Jeans Couture

Marki Versace nie trzeba nikomu przedstawiać – to legendarny włoski dom mody, który już od dziesięcioleci inspiruje świat. Donatella – siostra Gianniego z powodzeniem kontynuuje jego myśl, którą podsumowuje jakże prostymi słowami: “moda musi inspirować cię do bycia odważnym, do poczucia się kimś więcej, niż się jest”.

Takie są właśnie sukienki z kolekcji Versace Jeans Couture – dodają pewności siebie każdej kobiecie, by mogła realizować swoje wewnętrzne “ja”.

Swoją nazwę bierze od terminu haute couture, który z języka francuskiego oznacza wysokie krawiectwo. W połączeniu z wyrazem ,,jeans” daje wrażenie luksusu, który jest dostępny dla każdego, także dla Ciebie.

Ta wyjątkowa kolekcja łączy w sobie elementy high fashion i stylu ulicznego oprawione w bogactwo zdobień oraz kolorów, obok których nie da się przejść obojętnie. Versace Jeans Couture stanowi nie do podrobienia przepych w nowoczesnym wydaniu. To barokowe wzory i zwierzęce cętki na miarę dwudziestego pierwszego wieku.

W sukienkach Versace poczujesz ducha, który inspirował świat mody i popkulturę, kształtował scenę modową oraz modę uliczną. Duch ten na zawsze zapisał się w historii jako legenda.

Giannini Versace miał niezwykły dar przekształcania tego, co przerażające, niedzisiejsze czy legendarne w to, co kuszące i pociągające swoją tajemnicą. Symbolem tej wyjątkowej umiejętności jest głowa mitologicznej Meduzy, którą uczynił znakiem swojego domu mody.

Versace, który swoją pierwszą sukienkę zaprojektował w wieku 9 lat, już wkrótce miał tworzyć stroje dla największych modelek i gwiazd, w tym także dla Ciebie.

Sukienki Versace Jeans Couture stworzył wraz ze swoją siostrą, Donatellą, która dawała mu wgląd do świata kobiet oraz utwierdziła go w wierze w siłę uwodzenia. Mówiła, że “kobieta Versace uwodzi mężczyzn, kobiety, ale także siebie, bo tylko wtedy, kiedy uwiedziesz i zakochasz się w sobie, możesz śmiało iść przez świat”.

Ta kolekcja to propozycja dla kobiet, które chcą poczuć się silne, zainspirowane, odważne. Dla chcących łączyć w sobie arystokratyczny szyk z powiewem młodzieżowości i charakterystycznym smakiem mody ulicznej. A zarazem dla każdej kobiety, która pragnie być w pełni sobą.

W kolekcji znajdziesz modele o ponadczasowych krojach, które sprawdzą się przy każdej okazji, a dzięki temu zawsze skutecznie będą Ci przypominać o pielęgnowaniu miłości do samej siebie.

Sukienki z tej kolekcji cieszą się powodzeniem u kobiet w różnym wieku, ceniących sobie wyjątkowe wzory oraz szczegółowe, najwyższej jakości wykończenia. Każda z kreacji została uszyta z wyjątkowych materiałów i dopieszczona w najmniejszych detalach. Z nimi jako baza z powodzeniem stworzysz wyróżniające się stylizację w towarzystwie różnych butów oraz kurtek z tej kolekcji, a każdy outfit dopełnisz wyjątkowymi akcesoriami.

Bądź kobietą Versace – kochaj siebie zawsze i wszędzie, bez wyjątku!

Ubieraj się tak, żeby czuć się najlepiej. Podkreślaj to, co uważasz za swoje atuty. Wyrażaj swój styl i osobowość. Sukienki z kolekcji Versace Jeans Couture to gama kolorów, nietypowych, wyjątkowych wzorów, a także ponadczasowych, ciekawych krojów. Znajdź wśród niej coś dla siebie!

Pozwól, by sukienki Versace były narzędziem Twojej zmiany. Poczuj się dzięki nim taka, jaka chciałabyś być. Niech przybliżą Ci marzenia oraz zainspirują do ich spełniania. Dzięki tej niebanalnej modzie wyposaż się w odwagę, by iść przez świat z podniesioną głową. Tego twórcy marki Versace życzą każdej kobiecie. Z taką myślą stworzyli dla Ciebie tę kolekcję.

Twórz swój wizerunek w oparciu o bliskie Ci wartości, których odzwierciedlenie znajdziesz w modzie. Daj śmiały wyraz swojej miłości do siebie, uwodź, szalej, żyj, ciesz się chwilą. Jak mawiał Gianni Versace – “styl to sposób na wyrażenie kim jesteś bez konieczności otwierania ust”. Rób to z jego ubraniami.